Kappingaryvirlit
Rossayvirlit
Leita í úrslitum
Umsiting
Úrslit
Skriva út
<-
Heystkappríðing í Vágum 2023
Heystkappríðing í Havn 2023
Ólavsøkukappríðing 2023
Várkappríðing í Vágum 2023
Leynavatn 2023
Heystkappríðing 2022
Heystkappríðing í Vágum 2022
Ólavsøkukappríðing 2022
Várkappríðing í Vágum 2022
Leynavatn 2022
Heystkappríðing 2021
Heystkappríðing í Vágum 2021
Ólavsøkukappríðing 2021
Várkappríðing í Vágum 2021
Leynavatn 2021
Heystkappríðing 2020
Ólavsøkukappríðing 2020
Leynavatn 2020
Heystkappríðing í Havn 2019
Ólavsøkukappríðing 2019
Leynavatn 2019
Heystkappríðing í Havn 2018
Heystkappríðing í Vágum 2018
Ólavsøkukappríðing 2018
Várkappríðing í Vágum 2018
Leynavatn 2018
Heystkappríðing í Havn 2017
Heystkappríðing í Vágum 2017
Ólavsøkukappríðing 2017
Várkappríðing í Vágum 2017
Leynavatn 2017
Heystkappríðing í Havn 2016
Heystkappríðing í Vágum 2016
Ólavsøkukappríðing 2016
Leynavatn 2016
Várkappríðing í Vágum 2016
Heystkappríðing í Havn 2015
Ólavsøkukappríðing 2015
Leynavatn 2015
Várkappríðing í Vágum 2015
Heystkappríðingin í Havn 2014
Heystkappríðing í Vágum 2014
Ólavsøkukappríðing 2014
Leynavatn 2014
Várkappríðing í Vágum 2014
Heystkappríðing í Havn 2013
Heystkappríðing í Vágum 2013
Ólavsøkukappríðing 2013
Leynavatn 2013
Vár kappríðing í Vágum 2013
Heystkappríðing 2012
Heystkappríðing í Vágum 2012
Ólavsøkukappríðing 2012
Leynavatn 2012
Vár kappríðing í Vágum 2012
Heystkappríðing í Havn 2011
Heystkappríðing í Vágum 2011
Ólavsøka 2011
Leynavatn 2011
Vár kappríðing í Vágum 2011
Heystkappríðing í havn 2010
Heystkappríðing í Vágum 2010
Ólavsøkukappríðing 2010
Kappríðing við Leynavatn 2010
Vár kappríðing í vágum 2010
Heystkappríðing í Havn 2009
Heystkappríðing í Vágum 2009
Kappríðing á Ólavsøku 2009
Vár kappríðing í vágum 2009
Kappríðing við Leynavatn 2009
Heystkappríðing í havn 2008
Heystkappríðing í Vágum 2008
Ólavsøkukappríðing 2008
Leynavatn 2008
Várkappríðing í Vágum 2008
Heystkappríðing í havn 2007
Heystkappríðing í Vágum 2007
Ólavsøkukappríðing 2007
Leynavatn 2007
Heystkappríðing í Havn 2006
Heystkappríðing í Vágum 2006
Ólavsøkukappríðing 2006
Leynavatn 2006
Várkappríðing í Vágum 2006
Heystkappríðing í havn 2005
Heystkappríðing í Vágum 2005
Ólavsøkukappríðing 2005
Leynavatn 2005
Várkappríðing í Vágum 2005
Heystkappríðing í Havn 2004
Ólavsøkukappríðing 2004
Leynavatn 2004
Heystkappríðing í Havn 2003
Ólavsøkukappríðing 2003
Leynavatn 2003
Tølt
Skeið
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
1
Brúni
12
Brúnur
Jóannes Debess
Jóannes Debess
Oyrareingir
Disk
2
Ilur
22
Reyður
Karlon Winther
Karlon Winther
Tórshavn
Disk
3
Ísar
10
Gráhvítur
Kristfríð Dam Jacobsen
Joan Hansen
Trongisvágur
Disk
10,1 (3)
4
Høttir
13
Flekkutur
Hildigarð D. Hansen
Jónleif Mørkøre
Eiði
09,7
Disk
5
Syrpa
11
Flekkut
Bárður Johannesen
Bárður Johannesen
Tórshavn
13,3
09,3 (2)
6
Brandur
11
Flekkutur
Laila Christiansen
Hervør Olsen
Elduvík
Disk
7
Tokki
17
Brúnur
Hervør Olsen
Anton Joensen
Miðvágur
11,1
11,0
8
Sokkur
19
Flekkutur
Jóna Ólavsdóttir
Jóna Ólavsdóttir
Vatnsoyrar
10,4
10,2
9
Kúfa
14
Flekkut
Sólrun Poulsen
Jensa Poulsen
Tórshavn
Disk
10
Gylling
10
Reyð
Regin Johannessen
Regin Johannessen
Tórshavn
10,2
08,5 (1)
Tvíspor opin flokkur
Trav opin flokkur
Trav
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
11
Paika
15
Brún
Sára Isfeldt
Marna Anthoniussen
Fuglafjørður
44,5 (3)
12
Freyr
16
Reyður
Birita Lútzen
Birita Lútzen
Tórshavn
43,6 (2)
13
Ljósbrá
15
Leirljós
Kristina T. Davidsen
Kristina T. Davidsen
Toftir
39,0
Disk
14
Brita
16
Reyð
Regin Poulsen
Regin Poulsen
Miðvágur
Disk
15
Sirkill
9
Flekkutur
Anna Maria Holm Nolsøe
Hans Pauli Petersen
Tórshavn
42,4
41,8 (1)
16
Brynjar
9
Brúnur
Regin Johannessen
Johnny Kjærbo
Tórshavn
Disk
Tvíspor ung
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
17
Dana
28
Gul
Jakobina Joensen
Jakobina Joensen
Kvívík
25,5
24,7 (1)
18
Rauðhetta
15
Flekkut
Ása Bárðardóttir
Bárður Johannesen
Tórshavn
25,8
25,6 (2)
Tvíspor 2. flokkur
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
19
Brim
20
Brún
Gunn H. Persson
Herolvur Hansen
Saksun
22,4
22,7 (1)
20
Hnota
20
Jørp
Siri S. Joensen
Siri S. Joensen
Toftir
23,0 (2)
21
Tittan
11
Gul
Geir Wardum
Gunnar Wardum
Tórshavn
27,4
22
Brynja
22
Gul
Svenning Reinert
Svenning Reinert
Norðadalur
24,1
25,4 (3)
Tvíspor 1. flokkur
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
23
Prins
8
Gulur
Godtfred G. Joensen
Godtfred G. Joensen
Hoyvík
20,2
24
Marengo
7
Gulur
Sólrun Poulsen
Hallur Hansen
Tórshavn
20,4
25
Freyr
8
Flekkutur
Bryndis Hjartardóttir
Anna Magnussen
Lamba
20,6
19,1 (2)
26
Grekka
9
Gul
Tummas Rubeksen
Júst Rubbeksen
Tórshavn
20,7
Disk
27
Fúsi
12
Gulur
Beinta G. Davidsen
Zacharias R Jakobsen
Leynar
19,3
18,9 (1)
28
Svanna
9
Gul
Hans Pauli Poulsen
Hans Pauli Poulsen
Tórshavn
22,8
19,4 (3)