Kappingaryvirlit
Rossayvirlit
Leita í úrslitum
Umsiting
Úrslit
Skriva út
<-
Heystkappríðing í Vágum 2023
Heystkappríðing í Havn 2023
Ólavsøkukappríðing 2023
Várkappríðing í Vágum 2023
Leynavatn 2023
Heystkappríðing 2022
Heystkappríðing í Vágum 2022
Ólavsøkukappríðing 2022
Várkappríðing í Vágum 2022
Leynavatn 2022
Heystkappríðing 2021
Heystkappríðing í Vágum 2021
Ólavsøkukappríðing 2021
Várkappríðing í Vágum 2021
Leynavatn 2021
Heystkappríðing 2020
Ólavsøkukappríðing 2020
Leynavatn 2020
Heystkappríðing í Havn 2019
Ólavsøkukappríðing 2019
Leynavatn 2019
Heystkappríðing í Havn 2018
Heystkappríðing í Vágum 2018
Ólavsøkukappríðing 2018
Várkappríðing í Vágum 2018
Leynavatn 2018
Heystkappríðing í Havn 2017
Heystkappríðing í Vágum 2017
Ólavsøkukappríðing 2017
Várkappríðing í Vágum 2017
Leynavatn 2017
Heystkappríðing í Havn 2016
Heystkappríðing í Vágum 2016
Ólavsøkukappríðing 2016
Leynavatn 2016
Várkappríðing í Vágum 2016
Heystkappríðing í Havn 2015
Ólavsøkukappríðing 2015
Leynavatn 2015
Várkappríðing í Vágum 2015
Heystkappríðingin í Havn 2014
Heystkappríðing í Vágum 2014
Ólavsøkukappríðing 2014
Leynavatn 2014
Várkappríðing í Vágum 2014
Heystkappríðing í Havn 2013
Heystkappríðing í Vágum 2013
Ólavsøkukappríðing 2013
Leynavatn 2013
Vár kappríðing í Vágum 2013
Heystkappríðing 2012
Heystkappríðing í Vágum 2012
Ólavsøkukappríðing 2012
Leynavatn 2012
Vár kappríðing í Vágum 2012
Heystkappríðing í Havn 2011
Heystkappríðing í Vágum 2011
Ólavsøka 2011
Leynavatn 2011
Vár kappríðing í Vágum 2011
Heystkappríðing í havn 2010
Heystkappríðing í Vágum 2010
Ólavsøkukappríðing 2010
Kappríðing við Leynavatn 2010
Vár kappríðing í vágum 2010
Heystkappríðing í Havn 2009
Heystkappríðing í Vágum 2009
Kappríðing á Ólavsøku 2009
Vár kappríðing í vágum 2009
Kappríðing við Leynavatn 2009
Heystkappríðing í havn 2008
Heystkappríðing í Vágum 2008
Ólavsøkukappríðing 2008
Leynavatn 2008
Várkappríðing í Vágum 2008
Heystkappríðing í havn 2007
Heystkappríðing í Vágum 2007
Ólavsøkukappríðing 2007
Leynavatn 2007
Heystkappríðing í Havn 2006
Heystkappríðing í Vágum 2006
Ólavsøkukappríðing 2006
Leynavatn 2006
Várkappríðing í Vágum 2006
Heystkappríðing í havn 2005
Heystkappríðing í Vágum 2005
Ólavsøkukappríðing 2005
Leynavatn 2005
Várkappríðing í Vágum 2005
Heystkappríðing í Havn 2004
Ólavsøkukappríðing 2004
Leynavatn 2004
Heystkappríðing í Havn 2003
Ólavsøkukappríðing 2003
Leynavatn 2003
Tølt
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
8
Óðin
14
Svartur
Marner Joensen
Marner Joensen
Kollafjørður
14,0 (3)
9
Syrpa
12
Flekkut
Bárður Johannesen
Bárður Johannesen
Tórshavn
12,4
12,7 (1)
10
Teista
23
Flekkut
Jóan Hendrik Davidsen
Jóan Hendrik Davidsen
Miðvágur
17,9
19,0
11
Klettur
8
Svartur
Mogens Wraae Olsen
Mogens Wraae Olsen
Argir
13,0 (2)
Skeið
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
1
Ísar
11
Gráhvítur
Joan Hansen
Joan Hansen
Trongisvágur
10,3
09,9 (2)
2
Gylling
11
Reyð
Regin Johannessen
Regin Johannessen
Tórshavn
08,3
08,8 (1)
3
Brúni
13
Brúnur
Jóannes Debess
Jóannes Debess
Oyrareingir
08,9
10,0
4
Pegasus
17
Reyður
Randarsól Heinesen
Jóan Hendrik Davidsen
Miðvágur
16,9
17,5
5
Syrpa
12
Flekkut
Bárður Johannesen
Bárður Johannesen
Tórshavn
09,4
10,2
6
Tokki
18
Brúnur
Hervør Olsen
Anton Joensen
Miðvágur
11,7
Disk
7
Viti
12
Gráhvítur
Mogens Wraae Olsen
Mogens Wraae Olsen
Argir
09,8
09,9 (3)
Tvíspor opin flokkur
Trav opin flokkur
Trav
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
12
Tango
11
Gulur
Laila Christiansen
Laila Christiansen
Miðvágur
48,2 (3)
13
Savoy
22
Gráur
Eiler Joensen
Berit Joensen
Miðvágur
41,9
37,7 (2)
14
Oscar den store
12
Brúnur
Marna Anthoniussen
Marna Anthoniussen
Fuglafjørður
26,7 (1)
15
Rambo
17
Svartur
Alice Betty Jacobsen
Jóan Hendrik Davidsen
Miðvágur
52,8
64,1
Tvíspor ung
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
16
Blanka
16
Svørt
Silja G Eystberg
Silja G Eystberg
Tórshavn
21,1
17
Tobbi
16
Gulur
Angelika av Sondum
Jóan Hendrik Davidsen
Miðvágur
21,1
20,1 (3)
18
Silfá
10
Grá
Ása Bárðardóttir
Ása Bárðardóttir
Tórshavn
19,1 (2)
19
Spirit
8
Hvítur
Randarsól Heinesen
Randarsól Heinesen
Bøur
20,1
18,8 (1)
Tvíspor 2. flokkur
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
20
Fagra
20
Brún
Hervør Olsen
Emil Joensen
Eiði
19,9 (1)
21
Pegasus
17
Reyður
Vár Joensen
Jóan Hendrik Davidsen
Miðvágur
21,6
20,9 (3)
22
Teista
23
Flekkut
Jóan Hendrik Davidsen
Jóan Hendrik Davidsen
Miðvágur
22,6
23
Vør
18
Brún
Annfinn Reinert
Sjúrður Samuelsen
Tórshavn
20,2 (2)
Tvíspor 1. flokkur
Nr.
Ross
Ár
Litur
Ríðari
Eigari
Heimstaður
Síðst
Tíð
24
Freyr
9
Flekkutur
Bryndis Hjartardóttir
Anna Magnussen
Lamba
20,7
19,1 (3)
25
Tittan
12
Gul
Geir Wardum
Gunnar Wardum
Tórshavn
19,2
26
Marengo
25
Brúnur
Regin Johannessen
Hallur Hansen
Tórshavn
19,0 (2)
27
Svanna
10
Gul
Hans Pauli Poulsen
Hans Pauli Poulsen
Tórshavn
20,7
19,0 (1)